درباره ما

شـركت مهـرزاد بســپار بر مبنای خط مشی کیفیت خود و با اعتقادی راسخ به کارآفرینی ، بهبود مستمر ، توسعه پایدار و جلب رضایت جامعه ، در سال ۱۳۸۵ تاسیس و با پشتوانه پانزده سال دانش و تجربه مديريت خود و با بكارگيري پرسنل آموزش ديده و ماهر فعـاليت خود را در توليد قطعــات لاستيكي خودرو آغاز نمود.
اين شركت كيفيت محصولات خود را با سيستمي كه بر اساس خواسـته هاي نظـام كيفيت ISO9001:2008 تدوين شـده است ، تضـمين ميكند و با حفظ سه عامل اصلي كيفيت ، قيمت و تحويل بموقع مناسب توانسته رضايت مشتريان خود كه عمدتاً مجموعه سازان خودرو ميباشند را بدست آورد.
دراین راسـتا مدیریت این شـرکت با توجه به افزایش اشـتغال در جهت کاهش دردهای جامعـه در سال ۱۳۸۹ از سوی سازمان کار و رفاه اجتمـاعی بعنوان کارآفـرین برتر اسـتانی انتخـاب گردید و تندیس کارآفــرینی دریافت نمود. در ادامه در سال ۱۳۹۳ بدلیل صیـانت از نیروی کار ، ارتقاء معیشت و جلب رضـایت کارگران در جهت بهبود وضعیت اقتصادی جامعه مورد تقدیر و تشکر سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت و موفق به دریافت یادمان همایش سراسـری کارفرمایان کارآفـرین نمونه گـردید.

عمـده تولیدات این شـرکت قطعات لاسـتیکی مورد مصرف در صنعت خودرو میباشد. قطعـاتی که در کابلهای کنترل خودرو ، دسـته سیم خودرو ، چراغهای خودرو و مجموعه های جلوبندی خودرو مورد مصرف قرار میگیرد. لازم بذکر است تولیدات این شرکت منحصر به خودرو نیست و هر نوع سفارش قطعه لاسـتیکی را با بهترین کیفیت تامین می نمـاید.

اين شـركت قطعات متنوعي را با پايه الاستومرهاي HNBR,FKM,Q,EPDM,CR,NBR,SBR,NR و تركيباتي از این الاسـتومرها مطابق با نياز مشـتريان خود توليد مي نمـايد.

طراحي و سـاخت قالب توسط متخصصـین این شـرکت با کمک نرم افزار Solid Works بصورت سـه بعدی  و با توجه به پارامترهای ابعـاد ، جنس ، تیـراژ و روش تولیـد قطعــه انجـام می گیـرد.

طراحي فرمولاسـيون و توليد آمیـزه لاسـتیکی بر اسـاس طـرح كيفي مشـتري در اين شـركت انجام ميگـيرد و آزمايشـگاه اين شـركت به همـراه هر محمـوله گزارش آزمايشـگاه به مشـتريان خود ارائه ميكند.

دراين شـركت علاوه بر توليد قطعات لاستيكي خدماتي نظير ارائه فرمولاسـيون ، فروش آمیزه لاسـتیکی آماده، طراحي و ساخت قالب و انجام تسـتهاي آزمايشـگاهي محدود براي همكاران انجام ميگيرد.

با توکل بر خداوند متعــال اجرای طرح توسـعه اين شـركت در زميني به مساحت ۴۲۰۰ متر و با ۲۳۰۰ متر سالن در شهـرك صنعتي چـناران با نام ” سـپهر لاستیک سـناباد ” آغـاز شـده كه پس از تكميل با خرید و نصب ماشـین آلات با تکـنولوژی روز هم ظرفيت تولیـد افزايش مي يابد و هم كيفيت محصـولات بالا خواهـد رفت.

  به امید افزایش تولید داخلی

و اشتغال کارآمد